12 maja na nabrzeżu Wisły na Płycie Desantu przy ulicy Solec w Warszawie rozpocznie się „ŚWIĘTO WISŁY”, w którym udział bierze nasz Klub Kajakowy WAKK „Habazie”.

Organizatorem Święta Wisły jest Biuro Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy. Celem imprezy jest promocja wszelkich form aktywności wodnych i próba udowodnienia, że nabrzeże Wisły jest jedną z najlepszych lokalizacji do uprawiania sportu i rekreacji. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji na wodzie oraz na lądzie dla wszystkich uczestników.

KAJAKOWA MASA KRYTYCZNA

Sobota 12 maja – zbiórka uczestników w Warszawie. START: Karczew – Port Czerniakowski

W tym roku nacisk położony będzie na edukację ekologiczną i ornitologiczną :) Razem z Wiesławem Nowickim z Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków przeżyjemy niezwykłą podróż i dowiemy się „kto” lub „co” tak na prawdę zamieszkuje te piękne wiślane wyspy i nadbrzeże :)

Zapisy na spływ Wisłą są na stronie www.akcjalato.pl.

A tak było rok temu :D

W tym roku w ramach „Święta Wisły” organizatorzy specjalnie sprowadzają MEGArampę do Big Air’u. Będzie to doskonała okazja, aby obejrzeć fenomenalne, freestyle’owe, powietrzne akrobacje najlepszych kajakarzy z Polski.

Dla wszystkich chętnych uczestników Święta Wisły, którzy będą chcieli obejrzeć śródmiejskie nabrzeże Warszawy z zupełnie innej perspektywy Klub WAKK Habazie organizuje 4 krótkie spływy. Będzie to doskonała okazja by wypróbować różnorodny sprzęt (kajaki górskie, kajaki nizinne, morskie, kanadyjki oraz dwójki) oraz uzyskać fachowe porady od wykwalifikowanej kadry.

Dodatkowo w trakcie trwania „Święta Wisły” dla wszystkich uczestników tych małych i tych dużych przygotowaliśmy unikalne konkursy ;P

Zapraszamy także do zwiedzenia naszego kącika kajakowego w którym będzie można dowiedzieć się czegoś więcej o naszym Klubie Kajakowym WAKK Habazie o tym co robimy teraz, w wakacje oraz co planujemy „robić” w sezonie jesienno – zimowym ;)

wspolfinansowanie_z_syrenka_biale_tlo-300x134,1.jpg

M'Ańka -- 03.05.2013 o 17:30 -- 2 koment.

komentarze

05.05.2013 o 21:41

12 maja to chyba raczej niedziela

~anonimowy kajakoholik

06.05.2013 o 08:56

Zgadza się to będzie niedziela - piękna i słoneczna do tego :)

M'Ańka

Moderujemy komentarze. W trosce o jakosc dyskusji usuwamy wulgarne lub niezwiązane z tematem komentarze.

Dodaj swój komentarz:
Treść:
Podpis:

Bronimy się przed automatami spamerów, dlatego niezalogowani muszą odpowiedzieć na pytanie:Jeden plus jeden?
Jaką liczbę otrzymam, jeśli dodam jeden do liczby kajaków na powyższym zdjęciu?
 
 

Materiał pochodzi z serwisu
kajak.org.pl