Uwaga !!! Nie jesteś zalogowany.
Po zamieszczeniu ogłoszenia nie będziesz mógł zmieniać jego treści, ani go usunąć. Osoby zalogowane mają większe możliwości.

Rodzaj ogłoszenia:

Treść ogłoszenia:

Dane kontaktowe:
Imię i Nazwisko, telefon, e-mail, adres:

Data wygaśnięcia: --
(format: RRRR-MM-DD, np. 2006-11-24)

Jak pisać ogłoszenia ?

Prosimy o wypełnienie tego formularza w miarę możliwości logicznie i dokładnie, aby osoby czytające to ogłoszenie otrzymywały jak najwięcej informacji. Na przykład określenie "rozsądna cena" w ogłoszeniu typu "kupię" jest nieprecyzyjne - podaj lepiej maksymalną kwotę, jaką skłonny(a) jesteś zapłacić...

Osoby zarejestrowane w kajak.org.pl mogą zmieniać treść swoich ogłoszeń i je usuwać. Rejestracja daje większe możliwości, ale nie jest niezbędna do zamieszczenia ogłoszenia. Jeżeli nie usuniesz swojego ogłoszenia, to zostanie one usunięte automatycznie po upłynięciu terminu jego ważności. Jeżeli nie możesz sam usunać ogłoszenia, a straciło ono ważność wcześniej, niż zakładałeś, prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie.

W kategorii "sprzedam" przyjmujemy jedynie oferty jednorazowe. Nie przyjmujemy tu ogłoszeń odnośnie ciągłej oferty sprzedaży. Firmy zajmujące się ciągłą sprzedażą wyrobów kajakowych zapraszamy do umieszczenia informacji o swojej działalności w naszej bazie kontaktów.

Prosimy o pisanie ogłoszeń poprawną polszczyzną. Dotyczy to także zasad stosowania wielkich i małych liter. Nie przyjmujemy ogłoszeń, w których całe wyrazy są pisane wielkimi literami.

Powrót do giełdy

 
 

Materiał pochodzi z serwisu
kajak.org.pl