Drogi Czytelniku

Masz możlwiość zapoznania się z drugim wydaniem kajakowego przewodnika Antoniego Heinricha Szlaki wodne Polski. Pierwsze wydanie ukazało się 1932 r. Drugie zawiera niewielkie poprawki i uzupełnienia. Okładkę obydwu wydań zdobi nagrodzony na przedolimpijskim konkursie sztuki sportowej drzeworyt Wandy Telakowskiej. Wymiary przewodnika: 118D163.

Przewodnik skanowali: Ula i Leszek Opyrchał

Przesięwzięcie sponsorowali (kolejność alfabetyczna): Grzegorz Łuczkiewicz, Leszek Matalewski, Michał Mazur, Mariusz Sarapata, Maciej Urbaniak.

Przewodnik dostępny jest w formie obrazów w formacie JPG o rozmiarze około 1000x700. Na każdym obrazku mieszczą się dwie kolejne strony.
Uwaga ! Każdy plik to okolo 1MB danych.


Pamiętaj, że prawa do niniejszej wersji elektroniczenej przewodnika posiada gurpa k4w. Nie można wykonywać reprodukcji niniejszych skanów do celów komercyjnych, w tym także do rozdawania ich uczestnikom spływów płatnych.Natomiast można powielać niniejszą kopie elekroniczną dla własnych potrzeb, zwłaszcza związanych z szeroko rozumianą turystyką kajakową oraz do celów naukowych. W przypadku publikacji prosimy o zaznaczenie źródła. Ogólne Copyright k4w

Akceptuję powyższe warunki: tak - nie


Jeśli masz jakieś uwagi - napisz do nas!